סוללות ליתיום יון בהרכבה אישית

lithium battery packs for a world of applications
              

אנו מובילים את עולם סוללות הליתיום בישראל דרך חדשנות, מקוריות וידע,
כדי לתת לך מגוון רחב של פתרונות סוללות ליתיום יון לכל צורכי אנרגיה

מלאו את הפרטים כאן וקבלו שיחת ייעוץ עם מהנדס לגבי המוצר שלכם, במתנה!

מתכנון המוצר-לביצוע בארבעה שלבים פשוטים

החזון של דן-טק הוא להוביל את הדרך לעולם המחר באמצעות חדשנות, מקוריות וידע. לכן, פיתחנו מערכת ייחודית לייצור מארזי סוללות ליתיום-יון ופתרונות אנרגיה ב-4 שלבים פשוטים, כדי להביא את המוצר שלכם לשוק בצורה הכי מהירה ויעילה.

תכנון
פיתוח פתרון סוללות ליתיום יון הנכון הוא תהליך מורכב. צוות המהנדסים המוכשרים שלנו בדן-טק מלווה אותך כבר מההתחלה.

אנו מציעים תאים של מארזי סוללות בעלי ביצועים גבוהים, מפתחים ומתכנתים מערכת ניהול סוללות (BMS) עם פונקציות בטיחות קריטיות וממשקי תקשורת, ומאפשרים עיצוב בית ומחברים בהתאם לצרכים שלך.
01
יצירת אב-טיפוס
כחלק מתהליך הפיתוח והעיצוב של ערכת סוללות ליתיום יון בדן-טק, קיים ביקוש לייצור דגימות לבדיקות בשטח בפרקי זמן קצרים ביותר.

הציוד והמיומנות של אנשי המעבדה שלנו מאפשרים הרכבה של דגמים אלה במהירות וב ביעילות.
02
אישורים מיוחדים
מעבדת הבדיקה שלנו לסוללות ליתיום מציעה מגוון רחב של שירותים לבדיקת חבילות סוללות ליתיום יון.

אנו בודקים ומאשרים סוללות לפי תקנות התחבורה של UN 38.3 ומספקים פתרונות בדיקה של צד שלישי עבור IEC62133.
03
ייצור
קווי הייצור של דן-טק הם המתקדמים ביותר מסוגם. אנו משתמשים במכונות ריתוך אוטומטיות ואוטומציה תעשייתית להרכבת מוצרי מארזי הסוללות של לקוחותינו במהירות ובאיכותיות.

כל תהליכי הייצור שלנו מיישמים טכנולוגיית Industry 4.0 לשיפור יעילות הייצור.
04

העצם את הפרודוקטיביות של המוצר שלך

רובוטים

אנו מציעים מגוון מקיף של שירותים כדי לשפר את הביצועים והיעילות של פרויקטי הרובוטיקה והמכטרוניקה שלך. עם המומחיות, הכישורים ומארזי סוללות ליתיום מהשורה הראשונה, אנו מספקים את הפתרונות הדרושים כדי להעלות את הפרויקטים שלך למיצוי הפוטנציאל שלהם.

רחפנים

דן-טק נוקטת בגישת עיצוב משולבת וחדשנית, תוך שימוש בתאים גליליים מתקדמים בצפיפות גבוהה. הפתרונות שלנו מעוצבים בקפידה כדי להתאים בצורה חלקה למגוון רחב של רחפנים בתצורות חשמליות או אלקטרוניות, ולספק תוצאות מקיפות, מותאמות וטובות הרבה יותר.

מכשור רפואי

אצלנו בדן-טק, יש חתירה בלתי פוסקת לחדשנות, עם התמקדות עיקרית בשיפור הביצועים של מארזי סוללות ליתיום לעולם הרפואי. אנו משיגים זאת על ידי הצגת טכנולוגיית תאים מתקדמת ומושגים מהפכניים לניהול סוללות ליתיום. המטרה שלנו היא לייעל את היעילות והאפקטיביות הכוללת של מקורות הכוח החיוניים הללו.

אבטחה וניטור

הניסיון העשיר שלנו בפיתוח פתרונות סוללות ליתיום יון בהתאמה אישית המשלבים בקרת מתח וזרם בנוסף לפרוטוקול תקשורת, מאפשר ניטור מתמשך של ביצועי הסוללה דרך המכשיר הראשי או דרך תחנה מרוחקת.

רכבים דו-גלגליים חשמליים

מודולי מארזי הסוללות ליתיום שלנו מבוססים על כימיה של ליתיום-יון (Li-Ion) או ליתיום פוספט (LiFePO4) עם מגוון רחב של מתחים וקיבולת.

Dan-tech

משדרגים ברגע את המוצר שלך

חברת דן-טק, עם מעל ל-20 שנות ניסיון בטכנולוגיית סוללות ליתיום, מציעה מגוון שלם של מוצרים ושירותים עבור רחפנים, רובוטיקה, יישומי אנרגיה ניידים, e-Mobility ויצרני ציוד OEM אחרים שיתאימו בצורה מושלמת ליישום שלך

צוות המהנדסים והמנהלים המקצועיים שלנו יחד עם מחלקת QC מתקדמת מבטיחים את איכות מוצרי הסוללות ליתיום והשירותים שלנו, לדוגמא: כל החומרים שנרכשו על ידינו צריכים לעבור בדיקה קפדנית עבור האיכות והבטיחות הטובה ביותר במעבדה שלנו וחייבים להיות מאושרים על ידי CE, UL, IEC ולעמוד בתקנות של RoHS. זו הסיבה לכך שדן-טק נבחרה על ידי חברות מובילות בתעשייה, כספק מאושר שלהן למספר מוצרים ושירותים.

לדן-טק מחויבות מלאה לסביבה נקייה ובת קיימא. תהליכי ייצור הסוללות ליתיום שלנו מבוססים על הסטנדרטים הסביבתיים המחמירים והשירותים המקצועיים שלנו לתחזוקה ושיקום סוללות ליתיום מקדמים את חיי מחזור הסוללה, ומצמצמים באופן דרסטי את מספר הסוללות הנטענות שיש להחליף לאתרי מילוי הטמנה.

איך אנחנו יכולים לעזור לך?

אנו דואגים לספק רווח מדהים למוצרי הלקוחות שלנו בפרודוקטיביות, יעילות, שימושיות ורווחיות עבור העסק שלך. זה מגיע מהסוללות ומערכות אחסון האנרגיה שלנו המספקות יותר כוח, לזמן ארוך יותר ויעלות גדולה באופן דרמטי. המוצר שלך יפעל זמן רב יותר בין טעינות, יהיה לו הרבה יותר כוח זמין להתקשרות, יהיה קל יותר, בטוח יותר לניהול ולעבודה איתו. דבר זה ישאיר טביעת רגל סביבתית ירוקה יותר ויספק למוצר שלך חיסכון דרמטי בעלויות הייצור הכוללות.

החזון של דן-טק הוא להוביל את הדרך לעולם המחר באמצעות חדשנות, מקוריות וידע, לתת לכולנו את החופש ליהנות מאנרגיה זמינה ורציפה ללא הפרעות. לאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו לפתח מוצרי אנרגיה, בכל דרך, בכל מקום ובכל זמן, ללא גבולות.

צור קשר עכשיו

הקטלוג של דן-טק

הקטלוג של דן-טק

הקטלוג של דן-טק

הקטלוג של דן-טק

שיחת ייעוץ בדרך אליכם, ניצור איתכם קשר בהקדם
Oops! Something went wrong while submitting the form.
צרו קשר וקבלו
שיחת ייעוץ במתנה!